facebook
×
DARLOWO.COM – Internetowy Informator
Dodaj obiekt
do naszej bazy
balticlandia

Pogoda

Temperatura: °C Opady: mm Prędkość wiatru: km/h Wilgotność powietrza: % Kierunek wiatru: ° Zachmurzenie: % Ciśnienie atmosferyczne: mb Widoczność: km

  Darłowo Agroturystyka

  Polecane

  Ranczo MUSTAFA

  +48 94 314-86-66

  Ranczo Mustafa to kompleks wypoczynkowy, wybudowany na 30 ha prywatnych terenów agroturystycznych w Bobolinie nad Morzem Bałtyckim w Polsce.Jest to miejsce dla tych, którzy chcą poznać konie, nauczyć się z nimi obcować oraz krok po kroku poznać tajniki jeździectwa, zawsze pod okiem doświadczonego instruktora. Przewodnikiem stada jest ogier Mustafa, Laureat Derby Warszawa - Służewiec 1997. Ranczo Mustafa posiada doskonałe warunki nie tylko do wypoczynku, ale stanowi także komfortową bazę do nauki i pracy przez cały rok. Dworek pierwszy posiada 40 miejsc noclegowych, salony wypoczynkowe, salonik trofeów, salę spotkań, salę konferencyjną oraz kawiarnię, bilard, salę telewizyjną. Na muzykantów czeka starodawne pianino. Znajdują się w nim także apartamenty.Dworek drugi posiada 45 miejsc noclegowych, restaurację, kuchnię, kąciki wypoczynkowe. Domki drewniane stanowią propozycję dla tych, którzy lubią spędzać większość czasu w gronie przyjaciół lub rodziny z dala od betonowych ścian.

  Wyniki wyszukiwania

  Miejscowość Cisowo znajduje się 3 km od Darłowa i 2,5 km od morza Bałtyckiego. To piękna i malownicza miejscowość, w której odczujecie, że czas zatrzymał się w miejscu na początku XX wieku.

  Gorąco witam Państwa w moim gospodarstwie w miejscowości Kopań (800 m od morza w linii prostej).

  Cisza i spokój sprawią, że chętnie powrócą Państwo do nas jeszcze niejeden raz! Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - zadowolenie gwarantowane.

  LEŚNY DWOREK

  +48 505 180 300

  Leśny Dworek to piękny zakątek usytuowany na obrzeżach Darłowa przy ścianie Lasu Darłowskiego, 6 km od morza i 8 km od uzdrowiska Dąbki.

  Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą

  Kopnica - wieś położona przy drodze z Darłówka do Ustki. Doskonałe tereny do wędrówek pieszych i rowerowych, w pobliżu elektrownie wiatrowe. Z dala od zatłoczonych miejscowości nadmorskich, niedaleko od morza i jeziora. Czyste powietrze, cisza, spokój, piękny widok na jeziora łączące się z morzem.

  Odwiedzacie Państwo stronę internetową poświęconą miejscowości nadmorskiej Bobolin i gospodarstwu agroturystycznemu państwa Aliny i Zbigniewa Steblińskich. Po lewej stronie znajduje się menu wyboru. Mamy nadzieję, że znajdziecie tutaj wiele interesujących informacji o naszej wsi oraz miło spędzicie czas na przeglądaniu zdjęć. Atorzy zdjęć to: Paweł Stebliński, Zbigniew Stebliński, Jędrzej Spyra, Radosław Dróżdż i inni...