facebook
×
DARLOWO.COM – Internetowy Informator

Aktualności

  • Już po raz 14-sty w Darłówku odbędzie się Reggaenwalde Festival, na którym będzie można posłuchać wielu wykonawców, w tym m.in.: Simonu, The Bartenders, Kapeli Ze Wsi Warszawa, Vavamuffin, Gooral, David Albaaj, Big Up!, Paprodziad, Tabu. Festiwal rozpocznie się w piątek 12 sierpnia i potrwa do soboty 13 sierpnia. Miejsce imprezy:  port przy ul. Nadmorskiej, Darłwóko Zachodnie. Ponadto na evencie pojawią się stoiska...więcej»

  • W dniach 27 czerwca do 03 lipca odbędzie się XXIV Międzynarodowy Zlot Historycznych Pojazdów Wojskowych w Darłowie. Patronat nad imprezą objął starosta sławieński - Wojciech Wiśniowski. W programie zlotu: bazar militarny, wystawa sprzętu wojskowego, przejażdżki sprzętem militarnym, zwiedzanie bynkrów w Darłówku, kuchnia wojskowa, występy zespołów: Szulerzy, Nadmiar, Alergen, Hazes, Oil Stains, Derzuki. więcej»

  • W tym roku Darłowo będzie obchodziło swoje 710 urodziny i z tej okazji władze miasta w dniach 19-22 maja przygotowały szereg atrakcji,  m.in. II  Nadmorskie Dyktando, pchli targ; "Urodzinowe Granie", czyli koncerty: Mitra oraz Eskaubei & Tomek Nowak Quartet, Street Jam Session: K-Leah& Dj Mixtee, Tony Yoru, La Donna e Mobile. Wiatr. Ponadto rozegrane zostaną Mistrzostwa Darłowa na Skateparku a...więcej»

  • Hotel Lidia SPA zaprasza na wyjątkowe Święta Wielkanocne z wyśmienitymi posiłkami i kameralną atmosferą. Pakiet Wielkanoc Nad Morzem obowiązuje w dniach między 11.04 a 21.04 i obejmuje m.in.: noclegi w komfortowych pokojach lub apartamentach, ​przepyszne lidiowe śniadania, w tym dwa uroczyste śniadania pełne świątecznych smakołyków ( m.in. wybór mięs, ryb, serów wprost z hotelowej wędzarni) a także wyśmienite...więcej»

  • W ramach weekendowego pakietu dedykowanego paniom ( termin pobytu 4 – 6 marca oraz 11 – 13 marca 2022), w Hotelu Plaza Resort SPA & Restaurant będzie można skorzystać z zabiegów pielęgnujących piękno i urodę, zaznać błogiego relaksu w strefie mokrej SPA, czy też oddać się tanecznemu szaleństwu na parkiecie w rytm największych przebojów. więcej»

  • Przy zakupie pakietu CZAR PAR, który obejmuje dwie noce, na zakochanych czekają ekskluzywne śniadania, wyśmienite obiadokolacje z napojami (herbata, woda, soki), butelka wina musującego na powitanie, indywidualny seans w saunie fińskiej (90 min.), masaż całego ciała w gabiniecie dla Dwojga w Bursztynowym Spa, voucher na słodki poczęstunek w hotelowej kawiarni. W dniach 12-14.02.2022 r. Hotel Lidia SPA zaprasza na romantyczną,...więcej»

  • Klub Biegacza "Darłowskie Charty" zaprasza na 6. Rundę Króla Eryka, czyli cykl sobotnich spotkań biegowych, który miał swoją inaugurację w  październiku 2021r.  Start biegów  o godzinie 11:00 w parku Conrada przy statku Zespołu Szkół Morskich w Darłowie. Dystans biegu to 2,5km płaskiej trasy, którą można pokonać również idąc z kijkami do nordic walking lub maszerując. Po każdej rundzie biegu...więcej»

  • Wytwórnia Wielkie Joł, TEDE oraz Bonzay prezentują światową premierę koncertową albumu ESPEORTE 0121, który został wydany w grudniu 2021r. Koncert odbędzie się w środę 5 stycznia w Karczmie Rzymskiej, która zarysowała się mocno na mapie hip-hopowych miejscówek w Polsce. Start: godz. 20.00. Bilety w ściśle limitowanej puli dostępne wyłącznie na platformie www.swiper.site. Na koncercie znajdziecie również stoisko...więcej»