facebook
×
DARLOWO.COM – Internetowy Informator

Aktualności

 • To już 25. jubileuszowa edycja zlotu w Darłowie, podczas której spotkają się miłośnicy militariów z całej Polski, a także innych krajów. Oficjalne dni imprezy to 3 – 9 lipca 2023 roku. Zlot w Darłowie to jedno z największych tego typu wydarzeń w kraju. Do miasta przyjeżdżają prawdziwi pasjonaci historii i wojskowości. Na wydarzenie od wielu lat zaprasza Marian Laskowski – główny organizator tej letniej...więcej»

 • 1 lipca 2023 roku o godz. 19.00, w Darłówku Zachodnim – terminalu turystycznym, ul. Kotwiczna 14, odbędzie się spotkanie z dr. Andrzejem Olechowskim, współzałożycielem Platformy Obywatelskiej. Spotkanie poprowadzi red. Cezary Łazarewicz. więcej»

 • Nadleśnictwo Sławno oraz Miasto Darłowo zapraszają na Zawody Drwali. Na miejscu będzie można zobaczyć pokaz działania kłód bartnych, związanych z pierwotnym bartnictwem i pszczelarstwem. Przy stoisku pszczelarskim, lokalni pszczelarze będą wystawiać swoje produkty (możliwość zakupienia naturalnych miodów). Nadleśnictwo Sławno prowadzić będzie stoisko przyrodniczo-edukacyjne. Będzie miał miejsce pokaz przerąbywania...więcej»

 • Rynek Miejski na Placu Tadeusza Kościuszki w Darłowie będzie miejscem koncertu trójmiejskiego zespołu GOLDEN LIFE, który świętuje w tym roku 35- lecie występów na scenie. Koncert rozpocznie się  o godz. 20:00, WSTĘP WOLNY więcej»

 • Zamek Książąt Pomorskich ( ul. Zamkowa 4, Darłowo ) zaprasza na ekspozycję World Art – arcydzieła malarstwa z klocków , na której będzie można zobaczyć dzieła:  Johannes Vermeer „Dziewczyna z perłą” ; Banksy „COVID” ;Hokusai Katsushika “Wielka fala w Kanagawie” ; Philippe Halsman “Salvador Dali” ; Jan Matejko “Stańczyk” ; Aleksander Gierymski...więcej»

 • Już po raz 14-sty w Darłówku odbędzie się Reggaenwalde Festival, na którym będzie można posłuchać wielu wykonawców, w tym m.in.: Simonu, The Bartenders, Kapeli Ze Wsi Warszawa, Vavamuffin, Gooral, David Albaaj, Big Up!, Paprodziad, Tabu. Festiwal rozpocznie się w piątek 12 sierpnia i potrwa do soboty 13 sierpnia. Miejsce imprezy:  port przy ul. Nadmorskiej, Darłwóko Zachodnie. Ponadto na evencie pojawią się stoiska...więcej»

 • W dniach 27 czerwca do 03 lipca odbędzie się XXIV Międzynarodowy Zlot Historycznych Pojazdów Wojskowych w Darłowie. Patronat nad imprezą objął starosta sławieński - Wojciech Wiśniowski. W programie zlotu: bazar militarny, wystawa sprzętu wojskowego, przejażdżki sprzętem militarnym, zwiedzanie bynkrów w Darłówku, kuchnia wojskowa, występy zespołów: Szulerzy, Nadmiar, Alergen, Hazes, Oil Stains, Derzuki. więcej»

 • W tym roku Darłowo będzie obchodziło swoje 710 urodziny i z tej okazji władze miasta w dniach 19-22 maja przygotowały szereg atrakcji,  m.in. II  Nadmorskie Dyktando, pchli targ; "Urodzinowe Granie", czyli koncerty: Mitra oraz Eskaubei & Tomek Nowak Quartet, Street Jam Session: K-Leah& Dj Mixtee, Tony Yoru, La Donna e Mobile. Wiatr. Ponadto rozegrane zostaną Mistrzostwa Darłowa na Skateparku a...więcej»

 • Hotel Lidia SPA zaprasza na wyjątkowe Święta Wielkanocne z wyśmienitymi posiłkami i kameralną atmosferą. Pakiet Wielkanoc Nad Morzem obowiązuje w dniach między 11.04 a 21.04 i obejmuje m.in.: noclegi w komfortowych pokojach lub apartamentach, ​przepyszne lidiowe śniadania, w tym dwa uroczyste śniadania pełne świątecznych smakołyków ( m.in. wybór mięs, ryb, serów wprost z hotelowej wędzarni) a także wyśmienite...więcej»

 • W ramach weekendowego pakietu dedykowanego paniom ( termin pobytu 4 – 6 marca oraz 11 – 13 marca 2022), w Hotelu Plaza Resort SPA & Restaurant będzie można skorzystać z zabiegów pielęgnujących piękno i urodę, zaznać błogiego relaksu w strefie mokrej SPA, czy też oddać się tanecznemu szaleństwu na parkiecie w rytm największych przebojów. więcej»

 • Przy zakupie pakietu CZAR PAR, który obejmuje dwie noce, na zakochanych czekają ekskluzywne śniadania, wyśmienite obiadokolacje z napojami (herbata, woda, soki), butelka wina musującego na powitanie, indywidualny seans w saunie fińskiej (90 min.), masaż całego ciała w gabiniecie dla Dwojga w Bursztynowym Spa, voucher na słodki poczęstunek w hotelowej kawiarni. W dniach 12-14.02.2022 r. Hotel Lidia SPA zaprasza na romantyczną,...więcej»

 • Klub Biegacza "Darłowskie Charty" zaprasza na 6. Rundę Króla Eryka, czyli cykl sobotnich spotkań biegowych, który miał swoją inaugurację w  październiku 2021r.  Start biegów  o godzinie 11:00 w parku Conrada przy statku Zespołu Szkół Morskich w Darłowie. Dystans biegu to 2,5km płaskiej trasy, którą można pokonać również idąc z kijkami do nordic walking lub maszerując. Po każdej rundzie biegu...więcej»

 • Wytwórnia Wielkie Joł, TEDE oraz Bonzay prezentują światową premierę koncertową albumu ESPEORTE 0121, który został wydany w grudniu 2021r. Koncert odbędzie się w środę 5 stycznia w Karczmie Rzymskiej, która zarysowała się mocno na mapie hip-hopowych miejscówek w Polsce. Start: godz. 20.00. Bilety w ściśle limitowanej puli dostępne wyłącznie na platformie www.swiper.site. Na koncercie znajdziecie również stoisko...więcej»